Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, wyłacz ich obsługę w ustawieniach swojej przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej.

ĹšWIAT ROLET S.C
ul. Langiewicza 22
70-263 Szczecin
tel/fax 91 880 35 55
e-mail: info@swiatrolet.pl

Żaluzje fasadowe

To najnowszy typ przesłony zewnętrznej, montowanej do fasady budynku. Składa się z poziomych aluminiowych lameli, odpornych na warunki atmosferyczne, opcjonalnie w czterech szeroko¶ciach 50, 65, 80 i 90 mm w kształcie litery C lub Z. Cała konstrukcja utrzymywana jest za pomoc± drabinek poliestrowych, mocowanych do górnej belki no¶nej. Lamelami można dowolnie manewrować od wewn±trz przy pomocy korby lub napędu elektrycznego, to znaczy tak ustawiać k±t nachylenia listew, aby skutecznie odbijać promienie słoneczne. W zwi±zku z tym, że żaluzje fasadowe montowane s± na elewacji budynków i przesłaniaj± często duże szklane powierzchnie, dodatkowymi stabilizatorami przed czynnikami pogodowymi np. wiatrem i ¶niegiem s± boczne prowadnice i stalowe linki. Dostępne s± w kolorach RAL: 9006, 9007, 7016, 9016, VRS-240, istnieje możliwo¶ć zamówienia niestandardowych kolorów żaluzji.

MONTAŻ DO ELEWACJI
ODPORNO¦Ć NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE
STEROWANIE RĘCZNE LUB AUTOMATYCZNE
LEKKO¦Ć KONSTRUKCJI
WYMIARY MAKSYMALNE 4,5 M X 5 M
MOŻLIWO¦Ć PŁYNNEGO STEROWANIA KˇTEM POCHYŁU LAMELI  


TYPY ŻALUZJI FASADOWYCH

ŻALUZJA FASADOWA C50

Lamele w kształcie litery C o szeroko¶ci 50 mm, maksymalne wymiary szeroko¶ć 3m x wysoko¶ć 3m, zastosowanie zewnętrzne i wewnętrzne, prowadnice linkowe lub listwowe.
 
ŻALUZJA FASADOWA TYP C65

Lamele w kształcie litery C o szeroko¶ci 65 mm.
 
ŻALUZJA FASADOWA C 80 

Lamele w kształcie litery C o szeroko¶ci 80 mm, maksymalne wymiary szeroko¶ć 4,5 m x wysoko¶ć 5 m, zastosowanie zewnętrzne, prowadnice linkowe lub listwowe.
ŻALUZJA FASADOWA Z90

Lamele w kształcie litery Z o szeroko¶ci 90 mm, możliwo¶ć całkowitego zaciemnienia, maksymalne wymiary szeroko¶ć 4,5 m x wysoko¶ć 4,5 m, lub szeroko¶ć 3,20 x wysoko¶ć 5 m,zastosowanie zewnętrzne, prowadnice linkowe lub listwowe.

 

DOSTĘPNE KSZTAŁTY MASKOWNIC

SYSTEM ŻALUZJI W KASECIE KWADRATOWEJ
 
SYSTEM ŻALUZJI W KASECIE OWALNEJ
 


< PowrĂłt
PARTNERZY HANDLOWI

Strona główna | O firmie | Nasi klienci | Kontakt
rolety, markizy, bramy garaĹĽowe, ĹĽaluzje, plisy, automatyka do bram, automatyka do rolet, Szczecin