Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, wyłacz ich obsługę w ustawieniach swojej przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej.

ŚWIAT ROLET S.C
ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
tel/fax 91 880 35 55
e-mail: info@swiatrolet.pl

Żaluzje fasadowe

To najnowszy typ przesłony zewnętrznej, montowanej do fasady budynku. Składa się z poziomych aluminiowych lameli, odpornych na warunki atmosferyczne, opcjonalnie w czterech szerokościach 50, 65, 80 i 90 mm w kształcie litery C lub Z. Cała konstrukcja utrzymywana jest za pomocą drabinek poliestrowych, mocowanych do górnej belki nośnej. Lamelami można dowolnie manewrować od wewnątrz przy pomocy korby lub napędu elektrycznego, to znaczy tak ustawiać kąt nachylenia listew, aby skutecznie odbijać promienie słoneczne. W związku z tym, że żaluzje fasadowe montowane są na elewacji budynków i przesłaniają często duże szklane powierzchnie, dodatkowymi stabilizatorami przed czynnikami pogodowymi np. wiatrem i śniegiem są boczne prowadnice i stalowe linki. Dostępne są w kolorach RAL: 9006, 9007, 7016, 9016, VRS-240, istnieje możliwość zamówienia niestandardowych kolorów żaluzji.

MONTAŻ DO ELEWACJI
ODPORNOŚĆ NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE
STEROWANIE RĘCZNE LUB AUTOMATYCZNE
LEKKOŚĆ KONSTRUKCJI
WYMIARY MAKSYMALNE 4,5 M X 5 M
MOŻLIWOŚĆ PŁYNNEGO STEROWANIA KĄTEM POCHYŁU LAMELI  


TYPY ŻALUZJI FASADOWYCH

ŻALUZJA FASADOWA C50

Lamele w kształcie litery C o szerokości 50 mm, maksymalne wymiary szerokość 3m x wysokość 3m, zastosowanie zewnętrzne i wewnętrzne, prowadnice linkowe lub listwowe.
 
ŻALUZJA FASADOWA TYP C65

Lamele w kształcie litery C o szerokości 65 mm.
 
ŻALUZJA FASADOWA C 80 

Lamele w kształcie litery C o szerokości 80 mm, maksymalne wymiary szerokość 4,5 m x wysokość 5 m, zastosowanie zewnętrzne, prowadnice linkowe lub listwowe.
ŻALUZJA FASADOWA Z90

Lamele w kształcie litery Z o szerokości 90 mm, możliwość całkowitego zaciemnienia, maksymalne wymiary szerokość 4,5 m x wysokość 4,5 m, lub szerokość 3,20 x wysokość 5 m,zastosowanie zewnętrzne, prowadnice linkowe lub listwowe.

 

DOSTĘPNE KSZTAŁTY MASKOWNIC

SYSTEM ŻALUZJI W KASECIE KWADRATOWEJ
 
SYSTEM ŻALUZJI W KASECIE OWALNEJ
 


< Powrót
PARTNERZY HANDLOWI

Strona główna | O firmie | Nasi klienci | Kontakt
rolety, markizy, bramy garażowe, żaluzje, plisy, automatyka do bram, automatyka do rolet, Szczecin