Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, wyłacz ich obsługę w ustawieniach swojej przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej.

ŚWIAT ROLET S.C
ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
tel/fax 91 880 35 55
e-mail: info@swiatrolet.pl

Aluminiowe

To najbardziej klasyczny model żaluzji, zbudowany jest z poziomych lameli (piór/listewek) rynny górnej wyposażonej w mechanizm sterujący oraz rynny dolnej, całość lameli utrzymywana jest dzięki drabince. Za pomocą pokrętła możemy manewrować kątem nachylenia piór, a dzięki sznureczkowi podnosić żaluzję całkowicie do góry, do wyboru mamy trzy szerokości lameli 16 mm najdrobniejsze, ale tez zarazem najbardziej eleganckie, 25 mm standardowe najczęściej wybierane do mieszkań oraz 50 mm przeznaczone dla dużych powierzchni np. pomieszczeń biurowych. Żaluzje 50 mm dostępne też są w modelu z zastosowaniem systemu monocomando, w którym drabinkę sznurkową zastępują szerokie taśmy, a pokrętło i sznurek mechanizm koralikowy, jak również z systemem korbowym, który ułatwia podnoszenie przy dużych gabarytach. W ofercie posiadamy żaluzje poziome czołowych producentów, jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Anwis.


 TYPY ŻALUZJI POZIOMYCH

 

Żaluzja Venus aluminium jest efektem ciągłej pracy nad dostosowaniem żaluzji poziomej do nowoczesnych profili okiennych. System ten posiada maskownicę, która tworzy z oknem zintegrowaną całość, instalowana jest w świetle szyby, więc estetycznie wpisuje się w ramę, co pozwala montować ją, w pobliżu płytkich wnęk, gdzie ściana boczna jest tak blisko okna, że dyskwalifikuje to montaż rolet w kasecie. Regulacja odbywa się za pomocą łańcuszka, służącego do podnoszenia i pochylania piór żaluzji, dodatkowo posiada prowadzenie żyłkowe, sprawdzające się szczególnie przy oknach uchylnych. Opcjonalnie dostępny jest model z pokrętłem i sznureczkiem Venus standard. Venus można wykonać zarówno z lameli aluminiowych 16 mm i 25 mm jak również z lameli bambusowych 25 mm.


 

SYSTEM MONOCOMANDO DOSTĘPNY DLA ŻALUZJI 50 MM 

NOWOŚĆ PŁATKI ALUMINOWE PERFOROWANE

 

Zdaniem eksperta: Ze wszystkich rodzajów osłon wewnętrznych żaluzje poziome aluminiowe są najlepszym zabezpieczeniem antysolarnym, które skutecznie konkuruje z energochłonnymi urządzeniami klimatyzacyjnymi. Badania potwierdziły, że w pomieszczeniach, w których zainstalowano żaluzje poziome, latem temperatura może obniżyć się o 5 - 7 stopni Celsjusza, zaś zimą wzrosnąć aż o 2 stopnie.

 

< Powrót
PARTNERZY HANDLOWI

Strona główna | O firmie | Nasi klienci | Kontakt
rolety, markizy, bramy garażowe, żaluzje, plisy, automatyka do bram, automatyka do rolet, Szczecin