Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, wyłacz ich obsługę w ustawieniach swojej przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej.

ŚWIAT ROLET S.C
ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
tel/fax 91 880 35 55
e-mail: info@swiatrolet.pl

Rolety zewnętrzne

To najbardziej praktyczne, popularne, funkcjonalne oraz najtańsze osłony, montowane na zewnątrz budynku. Wykonane są z blach oraz odlewów aluminiowych. Pancerz rolety zewnętrznej dzięki wypełnieniu pianką poliuretanową jest doskonałą barierą termoizolacyjną przed zimnem w chłodne dni oraz nadmiarem ciepła w upały. Poduszka powietrzna, która powstaje między opuszczonym pancerzem i oknem chroni przed stratami ciepła (obniża do 40% koszty ogrzewania) oraz skutecznie tłumi hałas.

Roletę tworzy pancerz, prowadnice, uzbrojona skrzynka i opcjonalnie napędy, ręczne: zwijacz linki, sprężyna lub elektryczne: silniki kablowe i radiowe. Swoim klientom proponujemy zawsze najlepszych producentów w zakresie komponentów firmę Building Plastics w zakresie sterowań firmy Somfy i Nice. Zastosowanie automatyki w przesłonach zewnętrznych znacznie ułatwia obsługę rolet, a zastosowanie sterowników czasowych, tworzy system inteligentnego domu.

Rolety zewnętrzne montowane są zarówno w nowych budynkach na etapie montażu stolarki okiennej- rolety zewnętrzne nadstawne, nadprożowe lub elewacyjne do zabudowy. W już istniejących budynkach wyłącznie rolety elewacyjne. Możliwość bezstopniowego opuszczania i podnoszenia pancerza umożliwia jego wykorzystanie do ochrony przed intensywnym światłem słonecznym. Aluminiowa roleta umożliwia przemianę dnia w noc, chroni przed nieproszonymi gośćmi, ludzką ciekawością i wandalizmem.NAJLEPSI PRODUCENCI STEROWAŃ
SOMFY

 

Zobacz dostępną paletę kolorów

< Powrót
PARTNERZY HANDLOWI

Strona główna | O firmie | Nasi klienci | Kontakt
rolety, markizy, bramy garażowe, żaluzje, plisy, automatyka do bram, automatyka do rolet, Szczecin