Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, wyłacz ich obsługę w ustawieniach swojej przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej.

ŚWIAT ROLET S.C
ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
tel/fax 91 880 35 55
e-mail: info@swiatrolet.pl

ROLETY RZYMSKIE

Rolety Rzymskie – stanowią efektowną dekorację zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i stylowych. Można je uszyć praktycznie z każdej tkaniny. Mogą więc pogodzić gusta zwolenników tradycyjnych zasłon i zwolenników rolet.

Roleta rzymska wykonana z tiulu w systemie rolety austriackiej (udrapowanych fal) może stanowić ciekawą dekorację okna. Oferujemy bogaty wybór materiałów, cały czas poszerzamy kolekcję.

MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU DO ŚCIANY, SUFITU LUB BEZINWAZYJNEGO

 

MODELE ROLET RZYMSKICH

 

MODEL 1

Roleta z transparentnymi taśmami pionowymi. Odległość pierwszej i ostatniej taśmy od boku wynosi 8cm. Pozostałe taśmy rozmieszczone są symetrycznie w odległości od 25 – 40cm. Model 1 nie posiada fiszbin, zalecany jest dla tkanin delikatnych jak woale i organzy. Pakiet po złożeniu rolety zajmuje 5% wysokości rolety plus 5cm.

 

 

MODEL 2

Roleta z fiszbinami poziomymi o przekroju elipsy, umieszczonymi w taśmie transparentnej naszytej od tyłu rolety. Odległości pomiędzy fiszbinami podzielone są równo i wynoszą od 25 - 33 cm, odległości uzależnione są od wysokości rolety. Model 2 jest zalecany dla wszystkich tkanin i cieszy się największą popularnością wśród odbiorców. Pakiet po złożeniu rolety 8% wysokości rolety plus 10 cm.

 

 

MODEL 3

Roleta z fiszbinami okrągłymi o średnicy 4mm umieszczonymi w zaszewkach od tyłu rolety. Odległości między fiszbinami podzielone są równo i wynoszą od 25 – 33 cm. Odległości uzależnione są od wysokości rolety. Model 3 jest zalecany dla wszystkich tkanin, jednak nie należy stosować go przy tkaninach ze wzorem typu kwiaty itp., ponieważ zaszewki zabierają kawałek tkaniny i tracimy wzór. Pakiet po złożeniu rolety zajmuje około 7% wysokości rolety plus 7 cm.

 

 MODEL 4

Rolety z fiszbinami okrągłymi o średnicy 4 mm umieszczonymi w zaszewkach z przodu rolety. Odległości pomiędzy fiszbinami podzielono po równo i wynoszą od 25 – 33 cm. Odległości uzależnione są od wysokości rolety. Model 4 jest zalecany dla wszystkich tkanin, jednak nie należy stosować go przy tkaninach ze wzorem typu kwiaty itp. Gdyż zaszewki zabierają kawałek tkaniny i tracimy wzór. Pakiet po złożeniu rolety zajmuje około 7% wysokości rolety plus 7 cm.

 

WZORNIKI TKANIN - PRZEJDŹ DO STRONY

< Powrót
PARTNERZY HANDLOWI

Strona główna | O firmie | Nasi klienci | Kontakt
rolety, markizy, bramy garażowe, żaluzje, plisy, automatyka do bram, automatyka do rolet, Szczecin