Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, wyłacz ich obsługę w ustawieniach swojej przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej.

ŚWIAT ROLET S.C
ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
tel/fax 91 880 35 55
e-mail: info@swiatrolet.pl

Przesłony wewnętrzne

Przesłony wewnętrzne stanowią ochronę przed intensywnymi promieniami słonecznymi i są elementem wystroju wnętrz. Różnorodność rozwiązań sprawia, że klasyczna forma przesłaniania okien urosła do miana dekoracji. Bogata kolorystyka wzorów i struktur tkanin pozwala na kreowanie dowolnej atmosfery w pomieszczeniu, w zależności od indywidualnych potrzeb, dlatego nawet najbardziej wymagający klient znajdzie dla swojego wymarzonego wystroju wnętrza odpowiednie rozwiązanie.

Zdaniem eksperta: Roleta tkaninowa to jedna z najbardziej popularnych przesłon okiennych zapewniających ochronę przeciwsłoneczną oraz chroniących przed ciekawością sąsiadów. Stanowią one ciekawe rozwiązanie, pozwalające na dostateczną ilość światła oraz intymność, której tak potrzebujemy. Najbardziej nowatorską przesłoną ciesząca się coraz większą popularnością ze względu na możliwość operowania światłem bez konieczności podnoszenia rolety jest model "Impresja".

< Powrót
PARTNERZY HANDLOWI

Strona główna | O firmie | Nasi klienci | Kontakt
rolety, markizy, bramy garażowe, żaluzje, plisy, automatyka do bram, automatyka do rolet, Szczecin