Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, wyłacz ich obsługę w ustawieniach swojej przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej.

ŚWIAT ROLET S.C
ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
tel/fax 91 880 35 55
e-mail: info@swiatrolet.pl

PLISY

Plisa to nowoczesna i funkcjonalna osłona przeciwsłoneczna. Cechą charakterystyczną plisy jest możliwość zastosowania jej wszędzie tam, gdzie inne typy osłon są nieodpowiednie. Łączy w sobie cechy żaluzji i rolety materiałowej. Istnieje możliwość wykonania różnych kształtów geometrycznych a sposób obsługi (przesłanianie z góry na dół lub z dołu do góry) pozwala na dowolne regulowanie światłem w pomieszczeniu. Dostępne kolory profili: biały, brązowy, beżowy, antracyt, srebrny, szampański, czarny, oliwka, złoty dąb i orzech. Obsługa plisy odbywa się za pomocą uchwytu sterującego. To praktyczna przesłona między innymi dlatego, że doskonale sprawdzi się zarówno w pokoju jak i w kuchni, możemy ją też czyścić na mokro.


 NAJPOPULARNIEJSZE MODELE PLIS
Model VS 2 z ruchomą belką górną i dolną, istnieje możliwość manewru zarówno od góry jak i od dołu, jest to najbardziej uniwersalny i cieszący się największym zainteresowaniem  typ plisy, ze względu na swoją uniwersalność.
Model VS1 posiadający stałą belkę górną, manewrujemy tak samo jak w przypadku rolety tkaninowej w kasecie, tylko że przy pomocy uchwytów zamontowanych w na belce.
Model stały SD2, przystosowany do nietypowych kształtów okien, dostępne również kształty trójkątów równobocznych oraz opcjonalnie wersja z belką ruchomą do 50 stopni kąta nachylenia.
Model PL11 posiadający stałą belkę górną, dostosowany do okien dachowych, możliwość zastosowania tkanin typu Blackout  100% zaciemnienia.
Model F1 z hamulcem sznurkowym, dostosowany do montażu we wnęce okiennej.
Model  S01 przeznaczony do okien półokrągłych, konstrukcja stała.

WZORNIKI TKANIN - PRZEJDŹ DO STRONY

    DLA  MONTAŻU  W ŚWIETLE SZYBY POMIAR POWINIEN UWZGLĘDNIAĆ KILKA  POZYCJI, NP SZEROKOŚC NA GÓRZE W ŚRODKU I NA DOLE ANALOGICZNIE WYSOKOŚĆ, PRZYJMUJEMY NAJMNIEJSZE WARTOŚCI

ESTETYCZNE UCHWYTY
Podwójne tkaniny
PROWADZENIE LINKOWE
< Powrót
PARTNERZY HANDLOWI

Strona główna | O firmie | Nasi klienci | Kontakt
rolety, markizy, bramy garażowe, żaluzje, plisy, automatyka do bram, automatyka do rolet, Szczecin