Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, wyłacz ich obsługę w ustawieniach swojej przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej.

ŚWIAT ROLET S.C
ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
tel/fax 91 880 35 55
e-mail: info@swiatrolet.pl

Moskitiery

Moskitiery czyli siatki przeciw owadom są doskonałym rozwiązaniem do większości okien i drzwi. Konstrukcję stanowi aluminiowy profil z naciągniętą, niemal niewidoczną siatką. Moskitiery są trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych, a prosty sposób ich wykonania jest gwarantem długoletniej trwałości i niezawodnego działania. Profil moskitier ramowych występuje w kolorach białym, brązowym, złotym dębie, orzechu i mahoniu, a siatka w kolorze szarym. Posiadamy również w sprzedaży systemy rolowane w kasetach z prowadnicami: pionowe do okien i poziome do drzwi balkonowych. Nowością na rynku są moskitiery plisowane przesuwne, przeznaczone dla drzwi balkonowych oraz wprowadzone niedawno do sprzedaży siatki PRZECIWPYŁKOWE.

 

NOWOŚĆ  SIATKI ANTYALERGICZNE 

Siatki antyalergiczne to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów, siatka nie tylko chroni przed owadami, ale przede wszystkim przed znajdującymi się w powietrzu alergenami. Filtr zapobiegł przedostaniu się do pomieszczenia dwóch z najczęstszych alergenów (brzoza i trawy) w 97% i w 100% pyłków pokrzywy i ambrozji.  Materiał tekstylny  z którego jest wykonana siatka wykazuje bardzo wysoką skuteczność hamowania przenikania pyłków unoszących się w powietrzu, w związku z tym może być oferowany jako skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem alergenów, unoszących się w powietrzu do wnętrza budynków.

 

NAJPOPULARNIEJSZE TYPY MOSKITIER

 

MOSKITIERA RAMOWA

Przeznaczona do okien, montowana od zewnątrz, ramy dostępna w kolorach białym i brązowym w standardzie, za dopłata w kolorze drewnopodobnym, istnieje możliwość zdemontowania jej na zimę.

 

MOSKITIERA DRZWIOWA ZAWIASOWA

Przeznaczona do drzwi balkonowych, wykonana z siatki z włókna szklanego w kolorze szarym i profili aluminiowych. Standardowo wyposażona w szczotkę obwiedniową, magnesy i okrągłe zawiasy PCV. Wypełnienie dolne o wysokości stałej 192 mm. Szpros  o wysokości 33 mm, standardowo montowany na wysokości 967 mm do osi (możliwość regulacji). Maksymalne wymiary: szerokość 110 cm wysokość 230 cm. Dostępne kolory biały, brązowy, okleinach drewnopodobnych. Istnieje możliwość pomalowania profili na dowolny kolor RAL.

 

MOSKITIERA ROLOWANA PIONOWA

Przeznaczona do okien, montowana na zewnątrz, wyposażona w kasetę i prowadnice, istnieje możliwość podnoszenia i opuszczania siatki podobnie jak w przypadku rolet tkaninowych, dostępna w kolorach białym i brązowym w standardzie, za dopłatą okleiny drewnopodobne, maksymalne wymiary szerokość 160 cm x wysokość 240 cm.
MOSKITIERA ROLOWANA POZIOMA

Przeznaczona do drzwi balkonowych, wykonana podobnie jak moskitiera rolowana pionowa z tą różnicą, że jej otwieranie odbywa się w poziomie, maksymalne wymiary szerokość  150 cm x wysokość 240 cm, kolorystyka biały i brązowy, okleiny drewnopodobne za dopłatą.
MOSKITIERA ROLOWANA PODWÓJNA

Kasety i prowadnice wykonane są z aluminium, prowadnice o szerokości 32 mm każda, siatka wykonana z włókna szklanego, maksymalne wymiary moskitiery szerokość 300 cm x wysokość 240 cm, dostępna kolorystyka biały i brązowy, okleiny drewnopodobne za dopłatą.

MOSKITIERA PLISOWANA

Podsiada unikalny system płynnych przesuwów i może otwierać się w różnych kierunkach. Przesuwy pozwalają na zablokowanie moskitiery w dowolnym miejscu. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowana sztywna, plisowana (składająca się harmonijkowo) siatka, potrzymywana przez kilka rzędów naciągniętych linek. Produkt może być zastosowany w oknach, drzwiach, ale także na każdej innej powierzchni. Szerokość maksymalma do 300 cm x wysokość maksymalną 300 cm.

 

 

Zdaniem eksperta: Do okien proponujemy system ramowy w przystępnej cenie, który można łatwo zdemontować poza sezonem. Do drzwi klasycznych najlepszym rozwiązaniem jest model zawiasowy, czyli tzw. drugie drzwi, natomiast do drzwi balkonowych polecamy model moskitiery rolowanej poziomo.

< Powrót
PARTNERZY HANDLOWI

Strona główna | O firmie | Nasi klienci | Kontakt
rolety, markizy, bramy garażowe, żaluzje, plisy, automatyka do bram, automatyka do rolet, Szczecin