Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, wyłacz ich obsługę w ustawieniach swojej przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej.

ĹšWIAT ROLET S.C
ul. Langiewicza 22
70-263 Szczecin
tel/fax 91 880 35 55
e-mail: info@swiatrolet.pl

Markizy z kaset±

MARKIZY Z PEŁNˇ KASETˇ DAKAR

 Doskonale nadaje się do zaciemnienia większych tarasów. Pełna kaseta w opływowych kształtach nadaje tej markizie nowoczesny i elegancki wygl±d, równocze¶nie osłaniaj±c tkaninę i ramiona przed czynnikami atmosferycznymi Aby dodatkowo zwiększyć  ochronę tkaniny zastosowano wewn±trz kasety uszczelki zabezpieczaj±ce. W konstrukcji markizy zastosowano rozkładane ramiona ze stopu aluminium, które zamocowano na uchwytach wykonanych technik± odlewu ci¶nieniowego. Precyzyjne przeguby z łańcuchem Flyera ze stali nierdzewnej zapewniaj± im wytrzymało¶ć i niezawodne działanie. Markizy o większej szeroko¶ci wyposażone s± w podporę rury nawojowej, dzięki czemu tkanina napinana jest bardziej równomiernie. Konstrukcja markizy jest lakierowana na kolor biały, srebrny z wykończeniem grafitowym, grafitowy, beżowy lub br±zowy.


WIDOK MARKIZY Z BOKU

MOŻLIWY MONTAŻ:

do ¶ciany
do sufitu
do krokwi

 DOSTĘPNE KOLORY:

 

 MARKIZY Z PEŁNˇ KASETˇ ITALIA

Markiza z pełn± kaset± Italia jest markiz± naokienno-balkonow± przeznaczon± do zaciemniania i osłony wnęk okiennych, witryn, balkonów, tarasów i werand. Aluminiowa kaseta osłania tkaninę i chroni j± przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Opuszczone ramiona ramiona z aluminium wyposażono w sprężynę, która napina tkaninę i zapobiega składaniu ramion pod naporem wiatru. Ciężar markizy rozłożony jest na uchwyty ramion i rury nawojowej, dlatego Italia w kasecie może być mocowana nawet tam, gdzie wytrzymało¶ć podłoża nie pozwala na zastosowanie markizy tarasowej ze składanymi ramionami. Konstrukcja markizy lakierowana jest technik± proszkow± na kolor biały. Szeroko¶ć maksymalnie 5 m. Wysięg 0,6 m; 1,0 m.

WIDOK MARKIZY Z BOKU

DOSTĘPNE KOLORY KONSTRUKCJI

 

MOŻLIWY MONTAŻ:

do ¶ciany
do sufitu
do krokwi

 

< PowrĂłt
PARTNERZY HANDLOWI

Strona główna | O firmie | Nasi klienci | Kontakt
rolety, markizy, bramy garaĹĽowe, ĹĽaluzje, plisy, automatyka do bram, automatyka do rolet, Szczecin