Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, wyłacz ich obsługę w ustawieniach swojej przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej.

ŚWIAT ROLET S.C
ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
tel/fax 91 880 35 55
e-mail: info@swiatrolet.pl

Markizy z kasetą

MARKIZY Z PEŁNĄ KASETĄ DAKAR

 Doskonale nadaje się do zaciemnienia większych tarasów. Pełna kaseta w opływowych kształtach nadaje tej markizie nowoczesny i elegancki wygląd, równocześnie osłaniając tkaninę i ramiona przed czynnikami atmosferycznymi Aby dodatkowo zwiększyć  ochronę tkaniny zastosowano wewnątrz kasety uszczelki zabezpieczające. W konstrukcji markizy zastosowano rozkładane ramiona ze stopu aluminium, które zamocowano na uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego. Precyzyjne przeguby z łańcuchem Flyera ze stali nierdzewnej zapewniają im wytrzymałość i niezawodne działanie. Markizy o większej szerokości wyposażone są w podporę rury nawojowej, dzięki czemu tkanina napinana jest bardziej równomiernie. Konstrukcja markizy jest lakierowana na kolor biały, srebrny z wykończeniem grafitowym, grafitowy, beżowy lub brązowy.


WIDOK MARKIZY Z BOKU

MOŻLIWY MONTAŻ:

do ściany
do sufitu
do krokwi

 DOSTĘPNE KOLORY:

 

 MARKIZY Z PEŁNĄ KASETĄ ITALIA

Markiza z pełną kasetą Italia jest markizą naokienno-balkonową przeznaczoną do zaciemniania i osłony wnęk okiennych, witryn, balkonów, tarasów i werand. Aluminiowa kaseta osłania tkaninę i chroni ją przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Opuszczone ramiona ramiona z aluminium wyposażono w sprężynę, która napina tkaninę i zapobiega składaniu ramion pod naporem wiatru. Ciężar markizy rozłożony jest na uchwyty ramion i rury nawojowej, dlatego Italia w kasecie może być mocowana nawet tam, gdzie wytrzymałość podłoża nie pozwala na zastosowanie markizy tarasowej ze składanymi ramionami. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową na kolor biały. Szerokość maksymalnie 5 m. Wysięg 0,6 m; 1,0 m.

WIDOK MARKIZY Z BOKU

DOSTĘPNE KOLORY KONSTRUKCJI

 

MOŻLIWY MONTAŻ:

do ściany
do sufitu
do krokwi

 

< Powrót
PARTNERZY HANDLOWI

Strona główna | O firmie | Nasi klienci | Kontakt
rolety, markizy, bramy garażowe, żaluzje, plisy, automatyka do bram, automatyka do rolet, Szczecin