Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, wyłacz ich obsługę w ustawieniach swojej przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej.

ŚWIAT ROLET S.C
ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
tel/fax 91 880 35 55
e-mail: info@swiatrolet.pl

Markizy bez kasety

MARKIZY BEZ KASETY SILVER PLUS

MARKIZA BEZ KASETY SILVER PLUS jest markizą o lekkiej konstrukcji, co czyni ją bardzo ekonomicznym rozwiązaniem do zaciemniania tarasów i balkonów średniej wielkości. Rozkładane ramiona markizy, wykonane ze specjalnego stopu aluminium, są zamontowane na uchwytach wykonanych metodą obróbki numerycznej. Łańcuch Fleyer'a sprawia, że są one wytrzymałe i trwałe. Konstrukcja markizy opiera się na solidnej stalowej belce kwadratowej, co daje pełną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów, a także ułatwia jej montaż. Szerokość maksymalnie 5,3 m. Wysięg 1,6 m; 1,9 m; 2,2 m; 2,5 m

DOSTĘPNE KOLORY KONSTRUKCJI

WIDOK MARKIZY Z BOKU

MOŻLIWY MONTAŻ:

do ściany
do sufitu
do krokwi

 

 MARKIZA BEZ KASETY AUSTRALIA

MARKIZA BEZ KASETY AUSTRALIA doskonale sprawdza się na dużych tarasach. Dzięki prostej konstrukcji i solidności wykonania znajduje również zastosowanie w instalacjach komercyjnych. Rozkładane ramiona markizy są zamocowane na aluminiowych uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego. Precyzja wykonania przegubów ramion oraz zastosowanie wytrzymałego łańcucha Fleyer'a zapewnia markizie trwałość i niezawodne działanie. Centralna podpora rury nawojowej kompensuje ugięcie rury w markizach o dużej szerokości, zapewniając dobre napięcie tkaniny. Konstrukcja opiera się na stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową na kolor biały. Istnieje również możliwość zastosowania zestawu do ramion krzyżowych. Szerokość maksymalnie 7 m. Wysięg 2,1 m; 2,6 m; 3,1 m; 3,6 m.

 


WIDOK MARKIZY Z BOKU

MOŻLIWY MONTAŻ:

do ściany
do sufitu
do krokwi

DOSTĘPNE KOLORY KONSTRUKCJI

 

 

MARKIZA BEZ KASETY JAMAICA

MARKIZA JAMAICA jest połączeniem elegancji i wytrzymałości. Jej konstrukcja zapewnia dużą żywotność w warunkach intensywnego użytkowania i dlatego jest idealnym wyborem dla dużych tarasów i instalacji komercyjnych. Rozkładane ramiona markizy są zamocowane na aluminiowych uchwytach o specjalnej konstrukcji, wykonanych metodą obróbki numerycznej. Zastosowanie w konstrukcji ramion łańcucha Fleyer'a w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewniają markizie niezawodne wieloletnie działanie. Dzięki centralnej podporze w dużych markizach tkanina jest zawsze równomiernie napinana. Konstrukcja opiera się na stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów. Opcjonalny aluminiowy daszek zapewnia osłonę zwiniętej tkaniny. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową na kolor biały, srebrny, beżowy lub brązowy. Istnieje również możliwość zastosowania zestawu do ramion krzyżowych. Szerokość maksymalnie 7 m. Wysięg 2,1 m; 2,6 m; 3,1 m; 3,6 m.

WIDOK MARKIZY Z BOKU

MOŻLIWY MONTAŻ:

do ściany
do sufitu
do krokwi

DOSTĘPNE KOLORY KONSTRUKCJI

 

MARKIZA BEZ KASETY ITALIA

MARKIZA BEZ KASETY ITALIAjest markizą naokienno-balkonową przeznaczoną do zaciemniania i osłony wnęk okiennych, witryn, balkonów, tarasów i werand. Opuszczone ramiona z aluminium wyposażono w sprężynę, która napina tkaninę i zapobiega składaniu ramion pod naporem wiatru. Ciężar markizy rozłożony jest na uchwyty ramion i rury nawojowej, dlatego Italia może być mocowana nawet tam, gdzie wytrzymałość podłoża nie pozwala na zastosowanie markizy tarasowej ze składanymi ramionami. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową na kolor biały. Szerokość maksymalnie 5 m. Wysięg 0,6 m; 1,0 m; 1,4 m; 1,8 m.

 

DOSTĘPNE KOLORY KONSTRUKCJI


 

MOŻLIWY MONTAŻ:

do ściany
do sufitu
do krokwi


MARKIZA BEZ KASETY ITALIA PORĘCZOWA

MARKIZA BEZ KASETY ITALIA PORĘCZOWA to estetyczna ochrona przed słońcem. Jest praktyczną ozdobą balkonów, tarasów i wnęk balkonowych. Charakterystyczne dla tej markizy ramiona mocowane są do balustrady balkonu. Ich konstrukcja pozwala na ustawienie odpowiedniego kąta pochyłu. Na końcach i u podstawy ramion znajdują się haki, do których zaczepia się belkę przednią z materiałem. Odpowiednie naprężenie markizy osiąga się przez zwinięcie nadmiaru tkaniny. Zastosowanie ramion balustradowych daje większą swobodę montażu na balkonach. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową na kolor biały. Szerokość maksymalnie 5 m. Wysięg 0,5 m; 0,7 m

 

DOSTĘPNE KOLORY KONSTRUKCJI


 

MOŻLIWY MONTAŻ:

do ściany
do sufitu


MARKIZA BEZ KASETY ALLEGRO

Markiza bez kasety Allegro to pierwsza w Polsce markiza z dwustopniowym kątem nachylenia. Do jej zalet należy: możliwość otwierania drzwi lub okiennic nawet przy niskim położeniu belki frontowej, możliwość swobodnego przechodzenia pod nią bez konieczności pochylania się, osłona przed blaskiem nisko wschodzącego lub zachodzącego słońca, łatwy odpływ wody deszczowej. Maksymalne wymiary dla przesłony to szerokość 600 cm a wysięg 350 cm.

DOSTĘPNE KOLORY
 KONSTRUKCJI

WIDOK MARKIZY Z BOKU

MOŻLIWY MONTAŻ:

do ściany
do sufitu

< Powrót
PARTNERZY HANDLOWI

Strona główna | O firmie | Nasi klienci | Kontakt
rolety, markizy, bramy garażowe, żaluzje, plisy, automatyka do bram, automatyka do rolet, Szczecin