Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, wyłacz ich obsługę w ustawieniach swojej przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej.

ŚWIAT ROLET S.C
ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
tel/fax 91 880 35 55
e-mail: info@swiatrolet.pl

Markizy i pergole

Markizy to ochrona przed intensywnym światłem słonecznym idealna dla sklepów, kawiarni i domów z tarasem. Markizy tworzą specyficzny klimat i urok. W sprzedaży posiadamy markizy tarasowe i balkonowe. Tkaniny markizowe są najbardziej reprezentacyjną częścią markizy. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów posiadamy w ofercie szeroką gamę kolorystyczną.


 

DO WSZYSTKIM TYPÓW MARKIZ MOŻNA ZASTOSOWAĆ  AUTOMATYKĘ

 

 

Zdaniem eksperta: Wśród zamawiających markizy tarasowe i balkonowe istnieje przekonanie, że markiza to znakomita ochrona przeciwdeszczowa. Nie należy jednak rozwijać markizy podczas intensywnego deszczu i narażać ją na długotrwałe zawilgocenie. Zaleganie wody na powierzchni tkaniny może doprowadzić do przeciążenia mocowań oraz wystąpienia nieznacznych deformacji i falistości płaszczyzny materiału. Jeżeli jednak zwinięto zawilgoconą tkaninę to po ustąpieniu opadów należy ją bezzwłocznie rozwinąć i pozostawić aby wyschła.

< Powrót
PARTNERZY HANDLOWI

Strona główna | O firmie | Nasi klienci | Kontakt
rolety, markizy, bramy garażowe, żaluzje, plisy, automatyka do bram, automatyka do rolet, Szczecin