Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, wyłacz ich obsługę w ustawieniach swojej przegladarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej.

ŚWIAT ROLET S.C
ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
tel/fax 91 880 35 55
e-mail: info@swiatrolet.pl

Inteligentny dom

System io-homecontrol to wyjątkowa technologia radiowa stworzona przez lidera w dziedzinie automatyki firmę Somfy, która wprowadziła nowy radiowy protokół komunikacyjny. Dzięki tej innowacyjności zaistniała prosta, elastyczna i bezprzewodowa technologia dwukierunkowa, posiadająca zabezpieczenia najwyższej klasy. Do tej pory użytkownicy automatyki domowej (np. sterowań roletowych, bramowych, markizowych), sterując przesłonami np. na odległość, dzięki programatorom czasowym, nie mieli informacji zwrotnej, odnośnie rzeczywistej sytuacji. W przypadku systemu io-homecontrol użytkownik dostaje informację zwrotną, czyli dokładnie wie co się z nią stało. W ten sposób można kontrolować nie tylko rolety, bramy, ale też oświetlenie i symulować obecnością w domu w czasie naszej nieobecności.


  Informacje zwrotne, dotyczące wszystkich urządzeń przekazywane są w dowolnej
  formie za pośrednictwem:
  - sygnału wizualnego lub dźwiękowego, emitowanego przez pilota,
  - lub na ekranie telefonu, tabletu, czy komputera,
  - na co pozwala specjalna aplikacja TAHOMA:

   

   

  Jak to działa?
  Moduł Tahoma firmy Somfy jest podłączony do domowego routera ASDL. Korzystając z komputera, tabletu lub telefonu 3G w dowolnym miejscu na ziemi użytkownik ma możliwość poznania stanu domowych urządzeń io (rolety, zasłony, drzwi wejściowe, brama i drzwi garażowe, okna połaciowe, ogrzewanie, oświetlenie, sterowanie gniazdka). Dzięki takiemu rozwiązaniu będzie mógł łatwo zarządzać systemem urządzeń domowych i dostosowywać je do swoich potrzeb i życzeń.
  Do czego to służy?
  Na odległość:
  - Poczucie bezpieczeństwa: możemy sprawdzić, czy dom jest dobrze zamknięty, czy światła są zgaszone.
  - Reakcja w nieprzewidzianych sytuacjach: gdy dziecko zgubiło klucz, możemy mu otworzyć drzwi.
  - Domowa atmosfera: możemy włączyć ogrzewanie na wyższą moc, zapalić lampy lub otworzyć żaluzje... przed powrotem z weekendu lub wakacji.
  Z domu:

  - Tworzenie lub modyfikacja scenariuszy kilkoma kliknięciami, programowanie ich, aby były odtwarzane automatycznie w żądanym dniu i godzinie lub uruchamiane ręcznie.
  - Sterowanie wszystkimi zmechanizowanymi urządzeniami io lub RTS z komputera lub tabletu. - Wizualizacja stanu urządzeń.

   

    

    

    

    

     

    

    

    

   

  < Powrót
  PARTNERZY HANDLOWI

  Strona główna | O firmie | Nasi klienci | Kontakt
  rolety, markizy, bramy garażowe, żaluzje, plisy, automatyka do bram, automatyka do rolet, Szczecin